Neden Bu Metin?

İbrahim Ethem Afacan olarak, 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVKK”) uyarınca Veri Sorumlusu sıfatım bulunuyor. Bunun bir gereği olarak da bu “Aydınlatma/Bilgilendirme” metni ile Sizlere, aşağıdaki konularda bilgi vermek istiyorum.

Hangi Verilerinizi İşliyorum?

ibrahimethemafacan.com adlı internet sitemin; (”Site”) Eğitim Talebi ve Bana Ulaşın sayfalarında yer alan formları doldurmanız halinde otomatik yöntemlerle topladığım: adınız, soyadınız, e-posta adresiniz, GSM numaranız, borsa seviye bilgileriniz ve formun mesaj alanında paylaşacağınız diğer kişisel verilerinizi işliyorum. Formun mesaj alanında özel nitelikli kişisel verilerinizi benimle paylaşmamanızı rica ediyorum.

Verilerinizin İşleme Amaçları Nedir?

Kişisel verilerinizi, bana ilettiğiniz konu hakkında sizinle iletişim kurabilmek ve eğitim faaliyetlerini gerçekleştirebilmek, bunlara bağlı organizasyonel süreçleri mevzuata uygun yürütebilmek amaçlarıyla, mahremiyet anlayışı çerçevesinde işliyorum.

Verilerinizi İşlemenin Hukuki Sebebi Nedir?

Kişisel verilerinizi, temel hak ve özgürlüklerinize zarar vermemek kaydıyla eğitsel amaçlarımı gerçekleştirmekte meşru menfaatlerim bulunduğu için, bu hukuki sebeplerine bağlı olarak işliyorum.

Kişisel Verileriniz Paylaşılıyor mu?

Talep edilmesi halinde hukuki yükümlülük gereği bilgi verilmesi zorunlu yetkili kamu kurum ve kuruluşları dışında, sizden topladığım kişisel verileri bilginize ve onayınız olmadan 3. kişilerle paylaşmıyorum.

Verilerinize İlişkin Haklarınız Neler?

KVKK’nın 11. maddesi uyarınca kişisel verileriniz üzerinde çeşitli haklara sahipsiniz.

İlgili maddede yazılı haklarınızı kullanmak istemeniz halinde; kimliğinizi tespit edici belgelerle birlikte ibrahimethemafacan@gmail.com adresine e-posta yoluyla başvurabilirsiniz.